Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
CATALANO ZERO TALNI BIDE | 1BI5500
ZERO BIDE TALNI 35×55 1BI5500 CATALANO
Za več informacij o izdelku Catalano talni bide Zero 350x550x420 1BI5500, kliknite na spodnjo povezavo: https://www.catalano.it/it/collezioni/new-zero/item/wc-55×35-cod-1vp5500
| Dobaviteljeva šifra | 1BI5500 |
|---|---|
| Proizvajalec | CATALANO |
| Vrsta | BIDE |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | ZERO |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 35,00 cm |
| Višina (CM) | 42,00 cm |
| Globina (CM) | 55,00 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552





Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552