Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
CATALANO ZERO VISEČA WC ŠKOLJKA 35×55 | 1VS55NR00
Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552
Predvidena dostava: do 14 delovnih dni

Izberite ustrezno število in dodajte v košarico.
478.69€
Kupi zdajCATALANO ZERO VISEČA WC ŠKOLJKA 35×55 | 1VS55NR00
| Dobaviteljeva šifra | 1VS55NR00 |
|---|---|
| Proizvajalec | CATALANO |
| Vrsta | WC ŠKOLJKA |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | ZERO |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 35,00 cm |
| Višina (CM) | 26,50 cm |
| Globina (CM) | 55,00 cm |
| Oblika | KLASIČNA |
| Lastnost | BALTIK-ODTOK V STENO |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552




