Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
CATALANO ZERO VISEČI BIDE 55×35 | 1BS55NR00
Za več informacij o izdelku Catalano viseči bide Zero 550x350x265 1BS55NR00, kliknite na povezavo: https://www.catalano.it/it/collezioni/new-zero/item/wc-55×35-cod-1vs55nr00-bidet-55×35-cod-1bs55nr00
| Dobaviteljeva šifra | 1BS55NR00 |
|---|---|
| Proizvajalec | CATALANO |
| Vrsta | BIDE |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | ZERO |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 35,00 cm |
| Višina (CM) | 26,50 cm |
| Globina (CM) | 55,00 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552




Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552