Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
HATRIA BIANCA TALNI BIDE 36×52 | Y1V901
Mere izdelka: 360 x 520 x 400 mm
Za več informacij o izdelku Hatria Bianca talni bide Y1V901, kliknite na povezavo: https://www.hatria.com/index.php?id=19&itemid=21999
| Dobaviteljeva šifra | Y1V901 |
|---|---|
| Proizvajalec | HATRIA |
| Vrsta | BIDE |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | BIANCA |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 36,00 cm |
| Višina (CM) | 40,00 cm |
| Globina (CM) | 52,00 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552




Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552