Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
HATRIA FUSION Q VISEČI PISOAR 68,5×32,5 | YXC301
Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552
Predvidena dostava: do 14 delovnih dni

Izberite ustrezno število in dodajte v košarico.
373.39€
Kupi zdajHATRIA FUSION Q VISEČI PISOAR 68,5×32,5 | YXC301
| Dobaviteljeva šifra | YXC301 |
|---|---|
| Proizvajalec | HATRIA |
| Vrsta | PISOAR |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | FUSION |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 32,00 cm |
| Višina (CM) | 68,00 cm |
| Globina (CM) | 30,00 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552



