Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
HATRIA SIXTY.LP OMARICA ZA PRALNO KORITO Z DESKO 60 | YXNX01
Mere izdelka: 510 x 600 x 880 mm
* Cena vključuje tudi desko.
Hatria omarica za pralno korito SIXTY.LP YXNX01 BELA.
| Dobaviteljeva šifra | YXNX |
|---|---|
| Proizvajalec | HATRIA |
| Vrsta | OMARICA |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | SIXTY.LP |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 60,00 cm |
| Višina (CM) | 88,00 cm |
| Globina (CM) | 51,00 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552




Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552