Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
HATRIA SIXTY.LP PRALNO KORITO BREZ OMARICE 60×60 | YXMC01
Mere izdelka: 605 x 605 x 330
Brez lukenj za armaturo.
Za več informacij o izdelku Hatria pralno korito SIXTY.LP YXMC01, kliknite na povezavo: https://www.hatria.com/index.php?id=56&itemid=21988&lang=en
* Cena ne vključuje omarice in deske.
| Dobaviteljeva šifra | YXMC01 |
|---|---|
| Proizvajalec | HATRIA |
| Vrsta | PRALNO KORITO |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | SIXTY.LP |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 60,50 cm |
| Višina (CM) | 33,00 cm |
| Globina (CM) | 60,50 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552




Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552