Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
IDEAL STANDARD EUROVIT PISOAR | K553801
Za več informacij o izdelku Ideal Standard pisoar Eurovit 360x335x560 K553801, kliknite na spodnjo povezavo: https://www.idealstandard.lt/product-details/urinal-rear-concealed-inlet-conceal-outlet/K5538.html
| Dobaviteljeva šifra | K553801 |
|---|---|
| Proizvajalec | IDEAL STANDARD |
| Vrsta | PISOAR |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | EUROVIT |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 36,00 cm |
| Višina (CM) | 56,00 cm |
| Globina (CM) | 33,50 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552


Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552