Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
Kolpa San omarica z umivalnikom OUI 100 WH 536650.
Mere izdelka: 1000 x 500 x 500
Barva: BELA
Za več informacij o izdelkih serije Iman, kliknite na povezavo: https://www.kolpasan.si/sl/izdelki/kopalnisko-pohistvo/iman
| Dobaviteljeva šifra | 536650 |
|---|---|
| Proizvajalec | KOLPA SAN |
| Vrsta | OMARICA Z UMIVALNIKOM |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Širina (CM) | 100,00 cm |
| Globina (CM) | 50,00 cm |
| Višina (CM) | 50,00 cm |
| Serija | IMAN |
| Barva | BELA |



Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552

