Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
KOLPA SAN Q LINE TUŠ KABINA POLKROŽNA TKP 90/K BELA | 533300

Zakaj izbrati tuš kabino Kolpa san?
Naše tuš kabine so zasnovane z mislijo na dolgotrajno bivanje z vami – prilagojene, da olajšajo vsakodnevno uporabo tuša in tudi čiščenje. Obenem ustrezajo vsem najvišjim standardom varnosti, kakovosti in trajnosti.
Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552
Predvidena dostava: do 14 delovnih dni


Izberite ustrezno število in dodajte v košarico.
228.32€
Zakaj izbrati tuš kabino Kolpa san?
Naše tuš kabine so zasnovane z mislijo na dolgotrajno bivanje z vami – prilagojene, da olajšajo vsakodnevno uporabo tuša in tudi čiščenje. Obenem ustrezajo vsem najvišjim standardom varnosti, kakovosti in trajnosti.
| Dobaviteljeva šifra | 533300 |
|---|---|
| Proizvajalec | KOLPA SAN |
| Vrsta | TUŠ KABINA |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Širina (CM) | 90,00 cm |
| Višina (CM) | 190,00 cm |
| Dolžina (CM) | 90,00 cm |
| Steklo | KALJENO PROZORNO |
| Serija | Q LINE |
| Barva | BELA |
| Oblika | POLKROŽNA |
