Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
LAUFENFORM VISEČI BIDE | 8.3067.1.000.302.1
| Dobaviteljeva šifra | 8.3067.1.000.302.1 |
|---|---|
| Proizvajalec | LAUFEN |
| Vrsta | BIDE |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | FORM |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 36,00 cm |
| Višina (CM) | 38,00 cm |
| Globina (CM) | 56,00 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552


Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552