Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
LAUFEN SONAR/KARTELL UNIVERZALNI DVODELNI NADOMETNI SPLAKOVALNIK | 8.2966.3.000.883.1
Mere izdelka: 400 x 140 x 980 mm
Priključek za vodo: STRANSKI, LEVA/DESNA
Za več informacij o izdelku Laufen kotliček za vodo Kartell 8.2866.0.000.882.1, kliknite na povezavo: https://www.laufen.com/catalogue/products/toilets/cisterns/floorstanding-cistern-side-water-inlet-left-right-828660?sku=H8286600008821
* Primerno za wc školjke serije Laufen Kartell in Laufen Sonar.
* WC školjka ni vključena v ceno WC splakovalnika .
| Dobaviteljeva šifra | 8.2866.0.000.882.1 |
|---|---|
| Proizvajalec | LAUFEN |
| Vrsta | NADOMETNI SPLAKOVALNIK |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | SONAR |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 40,00 cm |
| Višina (CM) | 98,00 cm |
| Globina (CM) | 14,00 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552




Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552