Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
ROCA MERIDIAN VISEČA WC ŠKOLJKA 35×56 | A346247000
Mere izdelka: 350 x 560 x 400
* Cena ne vključuje wc deske.
| Dobaviteljeva šifra | A346247000 |
|---|---|
| Proizvajalec | ROCA |
| Vrsta | WC ŠKOLJKA |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | MERIDIAN |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 36,00 cm |
| Višina (CM) | 40,00 cm |
| Globina (CM) | 56,00 cm |
| Oblika | KLASIČNA |
| Lastnost | BALTIK-ODTOK V STENO |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552


Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552