Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
ROCA NEXO VISEČA WC ŠKOLJKA 36×53,5 | 346640000
Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552
Predvidena dostava: do 14 delovnih dni

Izberite ustrezno število in dodajte v košarico.
143.73€
Kupi zdajROCA NEXO VISEČA WC ŠKOLJKA 36×53,5 | 346640000
| Dobaviteljeva šifra | A346640000 |
|---|---|
| Proizvajalec | ROCA |
| Vrsta | WC ŠKOLJKA |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | NEXO |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 36,00 cm |
| Višina (CM) | 40,00 cm |
| Globina (CM) | 53,50 cm |
| Oblika | KLASIČNA |
| Lastnost | BALTIK-ODTOK V STENO |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552


