Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
CATALANO SFERA VIDEČI BIDE | 1BSF54ECO00
Za več informacij o izdelku Catalano viseči bide Sfera Eco 350x545x280 1BSF54ECO00, kliknite na spodnjo povezavo: https://www.catalano.it/it/collezioni/sfera/item/wc-newflush-eco-54×35-1vsf54reco00-bideteco-54×35-1bsf54eco00
| Dobaviteljeva šifra | 1BSF54ECO00 |
|---|---|
| Proizvajalec | CATALANO |
| Vrsta | BIDE |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | SFERA |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 35,00 cm |
| Višina (CM) | 28,00 cm |
| Globina (CM) | 54,50 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552






Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552