Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
CATALANO SFERA VISEČA WC ŠKOLJKA 35×54,5 | 1VSF54RBM
Mere izdelka: 350 x 545 x 280
Za več informacij o izdelku Catalano viseča wc školjka 350x545x280 1VSF54RBM, kliknite na povezavo: https://www.catalano.it/it/collezioni/colori/item/wc-newflush-54×35-cod-1vsf54rbm
* Cena ne vključuje wc deske.
| Dobaviteljeva šifra | 1VSF54RBM |
|---|---|
| Proizvajalec | CATALANO |
| Vrsta | WC ŠKOLJKA |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | SFERA |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 35,00 cm |
| Višina (CM) | 28,00 cm |
| Globina (CM) | 54,50 cm |
| Oblika | KLASIČNA |
| Lastnost | BALTIK-ODTOK V STENO |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552




Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552