Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
CERAMICA DOLOMITE LAGO PRALNO KORITO | J089200
Dolomite vgradno pralno korito Lago 610 x 500 x 345 J089200
| Dobaviteljeva šifra | J089200 |
|---|---|
| Proizvajalec | CERAMICA DOLOMITE |
| Vrsta | PRALNO KORITO |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | LAGO |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 61,00 cm |
| Višina (CM) | 34,50 cm |
| Globina (CM) | 50,00 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552


Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552