Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
CERSANIT EKO TALNI BIDE | K07-147
Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552
Predvidena dostava: do 14 delovnih dni

Izberite ustrezno število in dodajte v košarico.
79.99€
Kupi zdaj| Dobaviteljeva šifra | K07-147 |
|---|---|
| Proizvajalec | CERSANIT |
| Vrsta | BIDE |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | SANITARNA KERAMIKA |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 37,00 cm |
| Višina (CM) | 40,00 cm |
| Globina (CM) | 57,50 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552

