Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
ROCA INSPIRA VISEČA WC ŠKOLJKA RIMLESS 37×56 | A346537000
| Dobaviteljeva šifra | A346537000 |
|---|---|
| Proizvajalec | ROCA |
| Vrsta | WC ŠKOLJKA |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | INSPIRA |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 37,00 cm |
| Višina (CM) | 44,00 cm |
| Globina (CM) | 56,00 cm |
| Oblika | KVADRATNA |
| Lastnost | BALTIK-ODTOK V STENO, RIMLESS (BREZ ROBA) |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552



Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552