Zagotavljamo vam, da je plačevanje na naši spletni strani 100% varno!
ROCA MERIDIAN WC ŠKOLJKA MONOBLOK 37×60 | A342248000
Mere izdelka: 370 x 600 x 400
* Cena ne vključuje splakovalnika in wc deske.
| Dobaviteljeva šifra | A342248000 |
|---|---|
| Proizvajalec | ROCA |
| Vrsta | MONOBLOK |
| Enota mere neto količina | 1 |
| Serija | MERIDIAN |
| Barva | BELA |
| Širina (CM) | 37,00 cm |
| Višina (CM) | 40,00 cm |
| Globina (CM) | 60,00 cm |
Če imate vprašanje nas pokličite in vam z veseljem pomagamo. Tel.: 040 558 552



Pomoč pri nakupu, pokličite na tel.: 040 558 552